Matterate wspiera w pracy nad innowacyjnymi projektami

Matterate pozwala na tworzenie nowych produktów, poprzez uproszczenie procesu zamawiania części.

Wdrażamy kolejne etapy automatyzacji naszego konfiguratora co jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z oferty podwykonawców z całego świata.

Zmieniamy się dla Was, a to na czym możecie pracować teraz to dopiero początek.

Szeroka oferta


W Matterate stawiamy duży nacisk na dostarczenie naszym klientom wielu rozwiązań w jednym miejscu. Cały czas pracujemy nad rozwojem portalu, aby sprostać Waszym potrzebom. Nasz nieustanny progres to Twój sukces.

Globalna sieć narzędziowni i drukarni 3D


Nasi podwykonawcy to globalna sieć, która ciągle się powiększa. Starannie dobieramy współpracujące z nami podmioty aby mieć kontrolę nad jakością obsługi wszystkich zamówień.

Ciągle rozszerzamy gamę materiałów i technik obróbki co przekłada się na wachlarz usług w naszej ofercie. Nasi klienci wracają do nas z kolejnymi zamówieniami, ponieważ zawsze znajdziemy sposób na zrobienie tego co jest potrzebne.

Szybko i w dobrej cenie

 
Decydującym czynnikiem przy tworzeniu części jest czas realizacji oraz cena. Im szybciej dostarczymy Ci informację o tych dwóch czynnikach tym wcześniej możemy przystąpić do produkcji. Obecnie korzystamy ze specjalnych kalkulatorów co istotnie przekłada się na szybką informację zwrotną.

Jesteśmy w trakcie tworzenia pełnej automatyzacji poprzez algorytm wykorzystujący uczenie maszynowe. Wkrótce zamawianie części będzie jeszcze szybsze. Już teraz dysponujemy szeroką bazą danych co przekłada się na precyzyjniejszą wycenę, w krótkim czasie. Oszczędzacie czas, a dzięki mniejszemu zaangażowaniu fabryki w proces kosztorysowania elementu, cena części jest niższa.

Regularnie wdrażamy kolejne elementy automatyzacji poprzez sieć wyspecjalizowanych partnerów. Właśnie dlatego, możemy zagwarantować niespotykaną wydajność i terminy realizacji niedostępne do tej pory dla pojedynczych zamówień. Dzięki temu również gwarantujemy uczciwe, konkurencyjne ceny, a przy tym cały proces przebiega pod naszym okiem. To gwarancja jakości na każdym etapie, od zamówienia po wysyłkę części.

Możliwości produkcyjne Matterate

Druk 3D

Produkcja oraz prototypowanie detali z materiałów termoplastycznych, żywic oraz metali.

Obróbka CNC

Elementy wykonane w technologii ubytkowej, obróbką skrawaniem.

Obróbka 2D

Skuteczna i tania produkcja elementów giętych z blach.